En Ucuz Viski Markaları

En güncel viski fiyatları için en mevsuk adrese geldiğinizi kaydetmek isteriz. Özellikle 2023 senesinde mevrut aşırı zamlardan sonra güncel fiyatları kovuşturulma geçirmek az çok baskı bir hale geldi. Fakat daha çok web sitemiz sebebiyle en güncel viski fiyatları listelerine kolaylıkla ulaşabileceksiniz. İşte en güncel viski fiyatları.

En güncel viski fiyatları mafevkda gördüğünüz kabil. 2023 Temmuz ayı kabil ati olan zamlarla beraber burada görmüş olduğunuz tutarların da tarih olabileceğini katiyen ihmal etmeyin. Eğer bu içecekleri daimî olarak tüketiyorsanız uyanıklık etmeniz gereken en önemli noktalardan bir tanesi de bu içeceklere daimî olarak zam geliyor olmasıdır. Aydan ayak tabanı gelebilecek zamlar doğruca olarak azrailyı kısaca sizi etkiliyor. Bu sebeple kendi stokunuzu tutmanız en mantıklı davranış olacaktır.

Black Ram Viski Bedelı

black ram viski fiyatı : Black Ram 100’lük yükselmekı son zamdan sonra 7 €, Black Ram 70’lik yükselmek ise 5 € olarak fiyatlandırılıyor. Black Ram Viski, Bulgaristan’ın Vinprom Peshtera şirketi aracılığıyla üretilen bir harman viski markasıdır. Viski, özel olarak hazırlanmış maltlanmış arpadan gestaltlmaktadır ve İskoç ve Japon viski inşaat tekniklerine için distile edilmektedir. En sarih özelliği ise içre kullanılan İskoç suyudur. Tahıl viski gurubunda mevki kayran bu viskinin üretiminde mıgizem, çavdar, buğday, pirinç ve yulaf kabil ürünler kullanılmaktadır2. Black Ram Viski Bulgaristan’da üretilmektedir ve az çok dik bir viskidir.

Black James Viski Bedelı

black james viski fiyatı :  1 litre Black James viski yükselmekı 400 TL önındadır. Viski inşaatı, maltlanmış arpa yahut vesair tahılların fermantasyonu ve peşi sıra distilasyonu ile gestaltlır. İskoçevet’da viski inşaatı için kullanılan maltlı arpa, İrlanda’da ise maltlı arpa ve vesair tahıllar kullanılır. Viski inşaatında kullanılan tahılın türüne için viskinin tadı ve rengi değmeseleebilir.

Dimple Viski Bedelı

dimple viski fiyatı : 429 TL’den başlamış olan fiyatlarla sunuluyor. Dimple viski, İskoçevet’da üretilen bir premium viskidir. Blend olarak üretilir ve evetşlı malt viskileri ve grain viskileri kullanılarak oluşturulur. Piyasada yükselmekı henüz onat olan bir viski olarak kategorize edilir ve birgani in aracılığıyla beğenilen bir zevk profiline sahiptir.

Grants Viski Bedelı

grants viski fiyat fiyatı : 140 TL’den başlamış olan fiyatlarla sunuluyor. Grants viski, İskoçevet’da Speyside bölgesinde mevki kayran bir destileryede üretilen ve hala aynı aile aracılığıyla üretilen bir viski markasıdır. Üretimi en güçlü olan viski türü denilebilir ve bekletildiği yıllara için fiyatlandırılır. Grants viski, dünya çapında maruf bir viski markasıdır ve İskoç viskisi olarak tanınır.

Gentleman Jack Viski Bedelı

gentleman jack viski fiyatı : 286 TL’den başlamış olan fiyatlarla sunuluyor.  Gentleman Jack viski, Jack Daniel’s markasının bir türüdür. Tennessee’de üretilir ve vesair Jack Daniel’s viskilerinden farklı olarak iki sefer damıtılır. Bu iş, viskinin henüz pürüzsüz ve uysal bir tada mevla olmasını sağlamlar. Gentleman Jack viski, meşe fıçılarda olgunlaştırılır ve vanilya, karamel ve badem aromaları içerir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir