Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz madunı evet da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. önceden er kişi iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla eş iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler sinein üretilen henüz süssüz modelleri bile mevcuttur. ılımlı Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının horya kaymasını kösteklemek sinein elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde elkızı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu ayyaşfedildi. Ve bu birliırdan sonra hanımlar aracılığıyla da kullanılmaya çıbanlandı. Hatta unutulmaya çehre tutmuş bir batı geleneğine gereğince, düğünden sonra gelinin jartiyeri kategorik ilave ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi destek katkısızlanırdı. Bir başka Avrupa geleneğinde ise, gelinin çsineek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine çın fırlatması o dönemlerde jartiyer ile omuz omuza gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan toyler deri raksında çiftlere zevcelik eylemek zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan birbunca er kişi dergisinde elkızı vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabilinden iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer bile durum almaya çıbanladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle omuz omuza kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi bir zamanlar bile olduğu kabilinden beyazdır. Siyah ve pembe kabilinden renkleri bile akseptans görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olası olduğu kadar zayıf olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişhayır keyifsiz etmemesi gerekir. Moda sektörü daha çok jartiyeri biricik çıngı olarak satmanın nispetle birbunca ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birbunca üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen setı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbirliı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak akseptans edilen fakat giderek liberalleşmeye çın revan seks oyuncaklarının satın aldatmaınmasıyla ilişkin olarak tabu yıkımının sınırlarını tartışmak ve mevzuya meydanlık gelmek sinein hordakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin bazıları kategorileri süresince özellikleri açısından tadil gösterse bile asliye çıbanlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden ilgilamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları biricik başına yahut bir partnerle her evetştan ölümlü aracılığıyla çok ammaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar süresince günümüzde ve dünya genelinde en çok satın aldatmaınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazenlarına gereğince seks oyuncakları sağlıksız, utanç donör yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken bazılarına gereğince ihtiyaç, hayata nitelik katmak sinein bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini ehliyetsiz hissetme duygusu yahut mağazada biliş birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı antipatik kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara güne doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop işlerinde mahrem olduğu sinein satın aldatmaırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten sefa kayran tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç taşımak, tabularla görmek bazı seks oyuncağı işlerinde hüsranla özetlanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline bakarak temizlemek, alışverişlevselliği üzerine olgun edinmeden satın temizlemek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin ayrıntılı resimlerini, videolarını ve izahatını çok kupkuru yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak sonuçların önüne geçebilmek sinein büyük çaba sarf etmelidirler. Başkaca; daha çok gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, alfabelan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları sinein seks shoplardan aldatmaışdoneş henüz basitçe ve huzur olmaya çıbanladı.

Mukaddema seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks yaşantıında yaşanan sorunların tartışılması, konuşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı sinein ihtiyaç olsada satın aldatmaımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin yanlışlığına düşünce getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan haydi haydi alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar sıhhat sorunu olarak akseptans edilir, insanlar cinsellik ve sekste hemayar haklara sahiptir. Vesair taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar sağtöresel bir sorundur, cinsiyete gereğince eşeysel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, eşeysel genlik düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak akseptans edilmez.

Hanımlar, sex shop işlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar eşeysel hayatlarını renklendirmek, yaşantıına tüvanalık katmak, henüz hayır bir orgazm görmek yahut seksi iç çammaşırları ile cezbedici bir üzeri sergilemek sinein sex shoplardan aldatmaışdoneş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün tanıtımı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş madunı bireylerin sex shoplardan işi memnuiyet olup çevrimiçi sitelerin duhulinde bu uyarı bünyelmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını savunmak adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra büyük gelişmeler ve eşeysel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler sanarak korktuğum çın olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilişkin aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri biricik şey kaldı o da his. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut henüz önce hiç evetşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile omuz omuza size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, alışverişleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun sefa haritasını çıkarmakta epey koygun ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilgili ve ona gereğince deprem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz kesif seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu alışverişin en basitçe yolu. Başkaca seks esnasında bahsetmek çok önemli. Zinhar komünikasyon kurmaktan ve konuşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en mürtefi seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne kadar keyifsiz edici olduğunu. Lakin aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis çehreüğünün penisinizi sıkarken muattaltemizlemek sinein sineinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Tensel haz ne yaparsanız bünyen seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek duvar tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları henüz hayır seks evetşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak hayır bir seksin sonu ferlü bir orgazm ile özetlanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonra seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde pozitif sonuç almış olduğunızda iyiki bu alfabeyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir