Formakustik.com.tr: Duvar C

Tavan profili, kızılüminyum kabilinden metallerden imal edilen profillerdir. Yararlanma açısından enikonu ayrıcalıklı seçenekler elde edilmesini sağlayan tavan profillerinin U ve C bulunmak üzere farklı seçenekleri vardır. Değişiklığın teamüllevsellik itibarıyla önemli olduğunu bileğerlendirerek harekete işlemek enikonu önemlidir. Bu nedenle bile tavan profili satın alarak beklentilerinize en kazançlı şekilde yanıt verebilirsiniz.

Tavan Profili Üretimi ile Alakalı Bilmeniz Müstelzim Detaylar
Tuzaküminyum profillerin özellikleri ve kaliteleri ağır anlamda tatmin edici olsa da temelı beceri detayları mahsus hareket kılmak gerekmektedir. İşte tavan profilleri ile alakalı olarak mutlaka bilmeniz gerekenler.

Üretim kalınlığı 0,30 mm ile 0,60 mm arasında bileğteamülkenlik göstermektedir. Bu nedenle bile üretimde ne kalınlık yeğleme ediliyorsa ona munis bir intihap açmak güzel olacaktır. Üretim uzunluğuna bakılmış olduğunda ölçünlü boy 3000 mm’dir. Ancak projeye rabıtalı olarak 2000 mm ile 4000 mm kabilinden seçenekler bile yeğleme etmeniz mümkündür.

Siz bile projeye ve gereksinimleriniza bakarak bir intihap yaparak kaliteye muvasalat etmek ister misiniz? O halde nitelikli tavan profili ürünlerimizden kâr sahip olmak adına tercihinizi yapmalkaloriız. Kaliteli, kullanışlı ve dayanıklı çözümler yakalamanızı sağlamlayacak olan tavan profili alternatifleri ciğerin yalnız harekete geçerek kaliteyi yakalayın!

alçı
tavan c
duvar c

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir