hostingadresi.com: Sanal sunucu

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde sessiz bir anonsör üzerinde, sunucunun izole bant kocaliği ve fiziksel gücüne göre bir tomar adetda hosting çitndırılabilir, kavil gelimi yaklaşık bir nesil elektronik beyinından oluşturulacak bir anonsör 100 adet linux hosting çitndırılabilirken markalı ve anonsör olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin standart ve şiddetli yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den bir tomar hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Sunucu Bulundurma
Bu hizmette hizmeti anonsör izole bant kocaliği evet da trafik, eğer varsa çarpıcılık ücreti eğer talep ediliyorsa kurulum ücreti olarak temin edersiniz, kurulacak nominalm ve lisansların da ücretleri anlaşmaya bağlamlı olarak sizin katlamanız gereken ücretlerdir, bunun haricinde fiziksel olarak sunucuyu çaldatmaışır durumda veri centera teslim eylemek durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Ortaklaşa sunucularda da bu hizmet sunulabilir, başından almış olduğunız hosting paketi bayi paketi evet da reseller adı altında bulunmakta ve mafevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada sessiz fark size ilgilendiren bir sınır dahilinde bir den bir tomar hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize açabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Sunucu
Bu hizmette talep ettiğiniz anonsör anlaşmanıza bağlamlı olarak sizin adınıza temin edilir, bazı firmalar bu hizmetin anlaşmasını akit bitiminde sunucunun size ilgilendiren olacağı tahüdünü verebilirler, olağan şartlarda fiziksel makinanın yaklaşık maliyetini ve buna bağlamlı olarak izole bant kocaliği ve çarpıcılık ücretini antrparantez ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Mevhum Kiralık Sunucu
Bu hizmette talep ettiğiniz anonsör anlaşmanıza bağlamlı olarak sizin adınıza fiziksel bir anonsör üzerinden bulak paylaşımı yöntemi ile sağlanmaktadır. Burada kullanacağınız bulak CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziksel anonsör üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir