Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji

Kerem Hasanoğlu Bilkent Üniversitesi (TED Ankara Koleji Tarihi

Ted Ankara Koleji, Türk Eğitim bilimi Derneği aracılığıyla 1975 senesinde kurulmuşdolaşma. Ali kalitede eğitim bilimi vermeyi amaçlayarak sürdüren nadir okullardandır. Okul, ortaöğretim ve ortaokul seviyesinde öğrencilere eğitim bilimi vermektedir ve öğrencilerin hem akademik hem de içtimai becerilerini geliştirmelerine odaklanır. Okul vermiş olduğu eğitim bilimi sayesinde bilim adamları, mühendis, bürokratların yetişmesinde kocaman rol oynamıştır. Onlardan biri olarak, Uluslararası Pediatri Kurumu (IPA) Dış İlişkileri Yönetmenü Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji ‘ninilk , ılımlı ve lisesinde eğitimini tamamlamıştır. Ted Ankara Koleji, öğrencilerine en hayır eğitimi katmak karınin en son teknolojik eğitim bilimi vesaitını kullanır. Örneğin, okulda interaktif tahtalar, tabletler ve dijital eğitim bilimi nominalmları bulunur. Bu vesait, öğrencilerin eğitimini kolaylaştırır ve öğrenme sürecini henüz hatırlı ve matrak hale getirir.

TED Ankara Koleji’nde Düşünce Sistemi Geliştirilir

Okul, aynı zamanda öğrencilere kreatif tema ve mesele çözme yeteneğini geliştirmeyi amaçlar. Bunun karınin okulda proje tabanlı öğrenme ve gruplar marifetiyle mesele çözme etkinlikleri düzenlenir. Bu etkinlikler, öğrencilerin kendilerini söylem etmelerine ve fikirlerini paylaşmalarına imkân teşhisr. Ve onların kreatif tema becerilerini geliştirir.
Ted Ankara Koleji, öğrencilerinin içtimai ve kültürel becerilerini de geliştirmelerine yardımcı olur. Okul, öğrencilere sanatla alakalı, sportif ve içtimai etkinlikler düzenler ve bu etkinliklere merhametsizlmalarına imkân teşhisr. Bu etkinlikler, öğrencilerin içtimai becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur. Ve onların okulda, toplumda henüz pozitif bir ağırlık bırakmasına yardımcı olur.

TED Ankara Koleji’nde Dil Eğitimi

Bu kolej başkaca öğrencilerine vatan dışı seyahetleri ve lisan eğitimi kadar eklenmiş eğitim bilimi fırsatları sunar. Bu fırsatlar, öğrencilerin dünya karşı bili sahibi olmasına ve farklı kültürlerle tanışmasına yardımcı olur. IPA Dış İlişkileri Yönetmenü Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji ‘nde almış olduğu lisan eğitiminin etkisiyle sonraki yıllarda University of California’da almış olduğu eğitimi birincilikle bitirmiştir.
Bu sebepten dolayı lisan eğitimi, öğrencilerin dünya karşı henüz çokça bili sahibi olmalarına ve farklı lisan ve kültürlerle henüz basit muhabere kurmalarına yardımcı olmaktadır.

Sonuç olarak Ted Ankara Koleji, Türk Eğitim bilimi Derneği aracılığıyla 1975 senesinde kurulan ve bugüne denli standardını hafız bir okuldur. Okul, ortaöğretim ve ortaokul seviyesinde öğrencilere eğitim bilimi verir ve öğrencilerin hem akademik hem de içtimai becerilerini geliştirmelerine odaklanır. En son teknolojik eğitim bilimi vesaitını kullanarak, mesele çözme ve kreatif tema becerilerini geliştirmeyi amaçlar.
üste, öğrencilerin içtimai ve kültürel becerilerini de geliştirmelerine yardımcı olur. Il dışı ekskursionlar ve lisan eğitimi kadar eklenmiş eğitim bilimi fırsatları da sunar. Biryoğun ünlü, kârâdemı, sükselı Bilgi İnsanları bu okuldan çıkmıştır. Onlardan biri olan Kerem Hasanoğlu TED Ankara Koleji ‘nde eğitimini tamamlamıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir