Kurma.Website

İnsanların yaneşeliıkları özel anılarını, mütehassıslık alanlarıyla hakkındalarına çıhun yeteneklerini paylaşmalarını, ihtiyaç olduğunu düşündükleri bir alanda yahut aracısız olarak kişisel isteklerini tatmin kılmak dâhilin kullandıkları web sitelere blog denilmektedir. Bu sayfa hakkında henüz detaylı bir şekilde bili eksiltmek içiş blog nedir adlı yazımı okuyabilirsiniz.

# Serlamadan önce vakit kaybetmemeniz hesabına blog heveslimadan önce adlı yazımı okumanızı öneririm. “Sitemin adı ne olmalı henüz onu de bilmiyorum” diyenler dâhilin de blog insan önerileri yahut domain önerileri yazım tam size göre.

Günümüzde blog konuları; kişilerin mütehassıslık alanları, tetkik yetenekleri kadar belli bir yalnızçta yazılabileceği kadar; her sektörden yahut her fikirden beş altı toparlayarak da website oluşturmak mümkündür.

şu demek oluyor ki bir gündüz teknoloji dair bili sunulurken; öteki gündüz, siyasetle alakadar paylaşımları blog hapishaneğinize uygun bir şekilde yapabilirsiniz. Bir gündüz gitar çalıntı dair video ve ışıkğraflı yayınlar yaparken; bir sonraki gündüz rahatıllı telefon incelemesi yapabilirsiniz. Yahut blogunuzu hevesliarak ürünler satabilirsiniz.

Blog Oluşturma Ne Derece Demımı Tuzakır?
Website fora etmek 2022 tarihinden itibaren imdi çok kolaylaştı. Sadece 25 dakikada sıfır bili ile sizinde blogacmak.com kadar bir siteniz olabilir. Bu mevzuda henüz detaylı bir şekilde bili eksiltmek dâhilin elbette blog açılır yazımı okumanızı öneririm.

blog fora etmek vakit almaz
Döneminızı matlup vahit şey domain adınızı ve tasar çizimınızı seçmek olacaktır. şayet kafanızda esasen bir domain (vadi adı) var ise o vakit tehlikeli anlamda hizmetiniz hızlandı diyebilirim.

Bir web sitesi heveslimaktan öte blogun dâhiline okuyucunun sevdiği yazıları söylemek, bu yazılara özgün video ve resimler vurmak henüz uzun vakit alacaktır. Gerçi yalnızca 10-15 dakikada makale yazıp yayınlayanlar da var. şu demek oluyor ki bu süreyi ayarlamakta size kalmış gerçekte.

Ne Kadara Dünyalık Olur?
Bu hizmete mirlamadan önce eminim aklınızdaki sorulardan biri “Bir web sitesi fora etmek dâhilin çok nakit harcayacak mıyım?” dır.

blog fora etmek kaç nakit
Karşılık “Hayırlı” Web sitesi fora etmek dâhilin kesinkes öyle mualla miktarlarda nakit harcamanıza lüzumlu namevcut. Siteyi kendiniz hevesliacağınız dâhilin tasar çizim ve kurulum maliyetlerini ödemiyorsunuz. Normalde piyasada 700-800 TL den kötüya mimarilmayan bu hizmetin gerçekte maliyeti 1 yıllık $20-25.

Sadece domain ve hosting dâhilin bir ücret ödeyeceksiniz. O da toplamda $22 kadar bir rakam tutacak. şu demek oluyor ki maaş yalnızca $1-2 ödeyerek sitenizi heveslimış olacaksınız. Bunun dâhilin Hostinger‘in kampanyasından faydalanacağız. Bizlere yıllık 20-25 Dolar kadar bir rakama ati. Kesinlikle mı? Burdan devam…

Blog Aç Lakin Illet?
Aslında bunun bir çok nedeni olabilir, fakat en popülerleri:

Evden nakit edinme dâhilin şehir fora etmek : Türkiye’de bir çok blogger genel ağ üzerinden blog yazarak nakit almak dâhilin web sitelerini kullanıyor. Sadece part-time bir iş olarak değil, bazıları bu fenomenı tam zamanlı bir iş olarak görüyorlar. Özellikle internetten nakit edinme dair en esen yöntemlerden biri şehir oluşturmak ve şehir heveslimaktır.
1 defa öğren 1000 defa yap : Bir kat blog elbette açılır öğrendikten sonrasında arkadaşınıza, dostunuza, mahelledeki rastgele bir iş yeri sahibine bloglar (siteler) açıp, bu hizmeti kendiniz dâhilin bir nakit edinme yolu haline getirebilirsiniz.
Kendini deyiş kılmak dâhilin : Sadece blog söylemek, kendi duygularını mirkaları ile parsellemek dâhilin blog heveslianlarda var. Hatta bu zevat gâh öyle pop oluyorlar ki on binlerce can aracılığıyla siteleri uyma ediliyor.
Varolan hizmetinizi geliştirmek dâhilin : Blogları kişisel ve kurumsal olarak ikiye ayırabiliriz. Kurumsal sitelerde firmalar çok azca maliyetle detaylı bir şekilde yazdıkları dâhilerikler ile çok henüz bir tomar kesime ulaşırlar.
Blogger çıkmak dâhilin. “Blogger” yani blog sahibi kimesne kelimesi son günlerde sosyal medya kompradorlığı ile yayıldığından çok pop bir nosyon evet. Bu zevat gâh hayatlarını gâh ürün incelemelerini sayfalarında yayınlıyor ve acayip adetda bir fanatik kitlesine sahip olabiliyorlar. Bir çok bloggerın bu hizmetlerden mualla reklam gelirleri elde ettikleri ortada.
Bunlar ehliyetli gelmediyse şehir oluşturmak dâhilin 10 niye yazıma da bir faln derim.

website kurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir