MedreseRadyo Risale i Nur Radyo

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine şiddet kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve çeşitli dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı baştan aşağı karşılayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabil bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta hizmet veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabil kılgı marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hassaten internet sitesi üzerinden müntesip taksimmleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya kabil bir çok kıtada kılgı üzerinden neşriyat yaratıcı kılgı günce yüzlerce zaman dinlenerek nokta nedeniyleünde İslamiyet’in elan hızlı tanınmasına vasıta ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından kuruluşlarak insanlara ulaştırılması savsaklama edilmiyor. Sizde el haricinde canlı doğru arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hassaten MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müntesip videolar yayınlar yaparak el haricinde bir çok insanın İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi kuruluşyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce nutuk ettiriyor. Eserin bu denli aktif olduğu bilindiği ciğerin kılgı ve gayrı dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut koşmak isterseniz sağlam MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça nutuk ettiren kılgı hakikat görülmeye fehamet. İnternet sitesi baştan aşağı taşınabilir uyuma ehil ve bir çok yabancı dilde hizmet verdiği ciğerin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Doğrusu hali hazırda internet sitesi baki vüruttirilmekte ve kullanıma elan orantılı bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çtuzakışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan neva sanat erimız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde tuzakıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en kaliteli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en hayırlı şekilde özümleme edilmeye çtuzakışılmaktadır.

Zaman içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce âdem evladı hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en hayırlı şekilde faydalanmaktadır. Doğrusu kılgı marketlerden bakmış olduğunız mevsim uygulamanın puanının ve indirilme tartıının ne denli faik bulunduğunu görebilirsiniz. Buda buyurmak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması vadiında hakikat tatlıca bir iş çıavratp insanlara en hayırlı şekilde hizmet vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Radyo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir