mobil ödeme bozdurma nedir

Hareketli ödeme sistemi, yoğaltıcı gruplarının düzenışdoneş tahsilatlarını GSM operatörleri yardımıyla gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Hareketli ödeme para sistemi ile Ödeme tamir etmek isteyen zevat, Ödeme sırasında çökertme telefonu ve şifre bilgilerini girip düzenışdoneş fiillemlerini tamamlayabilir. Hareketli ödeme yardımıyla bu tutar kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı geçek bakiyesi ise krediden düşüş binalır. Bunun cihetı rabıta iş yerlerinde tercih edilip kullanılan hareketli ödeme sistemi, temassız pozlar yardımıyla de gerçekleştirilebilir. Bu fiillemde hareketli temassız ödeme ve NFC özelliği açıkça bulunan para kartları ara buluculığı yardımıyla evet.

Hareketli Ödeme Sistemi yardımıyla Beylarda Enseış Yakalama
E-tecim ile genel ağ üzerinden ürün satışı gerçekleştiren işletme yerlerinin ürünleri belirli bir oranda kişilere seslenme değer. İşletme yerlerinin nişane kitlelerinden bulunan yoğaltıcı gruplarının düzenışdoneş düzenışkatilklarının her biri birbirinden ayrıdır. Temelı yoğaltıcı gruplarının para ve vezneci ekeı yöntemi ile düzenışdoneş yapmayı tercih ederken para ekeı ve vezneci ekeı sıfır zevat ise genel olarak kapıda ödeme, havale/ EFT veya hareketli ödeme bozdurma yöntemi kadar seçenekleri tercih ederek düzenışdoneş yamayı tercih değer.

Hareketli ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya saksıladığından itibaren bu sistemi kullanan çok bir küme erkek ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziksel salon yerlerinde Hareketli temassız ödeme yöntemini tercih ederken bazısı da e-tecim sitelerinde bu tür ödeme yöntemini tutmak lüzum. Yani kısaca bahsetmek gerekirse hareketli ödeme sistemi taraf düzlük e- tecim şirket bölgeleri ulaştığı nişane kesime bir yeni takım henüz eklemeyi nailtır. Bu da işletme yerlerinin satımlarında geriış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- tecim sitenizde hareketli ödeme bozumu sistemine taraf vererek, nişane kitlenizde bulunan kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satımlarınızda henüz çok geriış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir