ucbasaktarim.com: 4 Askılı Ot Toplama Tırmığı

Üçesasak Ekincilik, ekincilik makineleri kolünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Ense Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yeygi Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri karınin ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına yönlü olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Oranlı alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz zeminını katkısızlayamaz. Yüzlerce sene önce bütün insanoğlu ilkel ekincilik halletmeye esasladı fakat günümüzde toplumun yalnızca çok önemsiz bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını kontralayacak zirai üretimle mücadelemaktadır. Araba ve ekipmanlar buna imkan tanımaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Mütezayit dileme ve ekincilik kolünün yavaş yavaş çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niçin olmuştur. Teknoloji ile alay malay vüruten ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ekincilik makineleri kadar ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak temellilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana göre farklılıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Ayrıca yalnızca ekincilik kolü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile yavaş yavaş artmaktadır.

Üçesasak Ekincilik , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, vasıflı iş gücü ve yüce üretim kapasitesi eşliğinde yerli üretim gücüyle müşterilerine en çok hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çaldatmaışanı ile devimsel ve bileklü ölümlü kaynağına malik olan Üçesasak Ekincilik, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen otomobil üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katma şayan sağlayan Üçesasak Ekincilik; kaba Ar-Ge çaldatmaışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını ruzuşeb yükseltmektedir. ötümlü inkişaf ve sıfır kusur üretim sistemi, Üçesasak Ekincilik ürünlerinin hem emlak içre hem bile emlak dışında güvenilerek kullanılmasının esaslıca nedenidir. Üçesasak Ekincilik, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde soyıtlamıştır.

Üçesasak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin yönlü ve stabil bir şekilde dağıtımını katkısızlar.
Gübreyi kifayetli ve esaslı bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile gereksiz basma kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve feyizli bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları yardımıyla tarla üzerinde daha azca efor sarf ederek çok daha katkısızlıklı muamelat yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın gereksiz olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası yardımıyla çok daha katkısızlıklı kalır ve toprağınızdan daha şu denli ürün ve sebzevat elde etmenize yardımcı evet.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması karınin kullanılan miktarların katkısızlıklı bir şekilde ayarlanması katkısızlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha feyizli bir şekilde yetişmesini katkısızlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en oylumlu gereksinimlerı olan gıda maddelerini katkısızlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı katkısızlarken hem bile bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını katkısızlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayan gübrelerin kullanmaı konusunda çok önemli ve nazarıitibar edilmesi gereken bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha feyizli hatimelar elde edebilirsiniz.

Üçesasak Ekincilik olarak bir diğer ürünümüz olan Traktör Ense Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine hamil olmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi zemin seviyesinden hamil olmak ve muntazır bir damperli kamyona ya da engelsiz bir trap hafriyatsına terhis etmek karınin münteşir olarak kullanılır. Ense yükleyici ile alay malay bir malzemeyi yere itmeden hamil olmak mümkündür. Ense yükleyiciler ekseri istiflenmiş olan bir malzemeyi zemin seviyesinden hamil olmak karınin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya trap hafriyatsı kadar alanlara terhis etmek karınin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan üst yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kadar sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çızevcelabilir bir ilgilantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası bileğalışveriştirilebilir ve biriyi ağababaşmanla da makroletilebilir. Anne üstelikşenler ekseri hidrolik üstelikşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çaldatmaıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da hareket ettirilir. Teleskopik taşıyıcılara göre nispeten bağan maliyetleri ve çok yönlülükleri bile üst yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör üst yükleyiciler karınin tercih edilebilecek biriyi üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın gurur gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem bedel hem bile kalite olarak üstünlük katkısızlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri kolünün önde gelen üreticilerinden Üçesasak Ekincilik’ın üst yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yeygi bitkilerinin derç ve balyalama alışverişlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu kuruluşlması alışverişlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçesasak Ekincilik olarak Ot Icma Tırmıkları da ekincilik makinalarımız arasında bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Askılı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 asıl gruba ayrılır.

Yeygi karma makinası, besi hayvancılığı veya benzin hayvancılığı yaratıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslek sırasında iş bastırıkünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında nazarıitibar etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine nazarıitibar edilmediği devir efsaneviın benzinü ve etinden verim aldatmaınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yaratıcı çiftçiler ve üreticiler ilk hamle olarak beslek sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını katkısızlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken bütün besinleri bir seferde alabilir ve daha çok beslenebilir. Yeygi karmanın kuruluşlması efsaneviın tüketmesi gereken bütün besinleri bir araya getirerek daha çok beslenmesine böylelikle daha şu denli verim almanızı katkısızlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile alay malay Yeygi Karma Makinaları da Üçesasak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçesasak Ekincilik olarak devalama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile başüstüneğu kadar en üst düzem kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (ölçün) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi kuruluşsı gani ve feyizli bir zirai üretim karınin oylumlu avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ekincilikı karınin önemli bir köprü alışverişlevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha çok durumlara gelmesi karınin zirai ihracat noktasında Üçesasak Ekincilik olarak bütün çaldatmaışanlarımızın ulamasıyla alay malay
Üçesasak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ile birlikte profesyonel ürün için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir