valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında makam almasının en önemli nedenlerinden biri nakit ile (UC yöntemiyle) oyun süresince hileışmutaş dokumalabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle oyun kucakersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle hileışmutaş yapabilmek kucakin oyuna online yöntemlerle nakit yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile hileışmutaş yapabilmek o kadar kolayca bileğildir. Çünkü bu işçiliklemler dolar kuru üzerinden muamele dokumaldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok faik oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek kucakin evet da oyunda henüz bir küme tabanca gücü kadar hilelere mebdevurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü kişiler tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin kucakine zararlı mukayyetmlar yükleye bileceklerini nazar ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu kırmızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri kucakin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler kucakin oyunu henüz sağlıklı oynamanızı sağlayacak ancak yok olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kadar hilelere makam mevdutir. Ayrıca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kadar hilelere bile makam mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en tehlikeli olan ve hesabınızın banlanmasına illet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi kucakerindeki farazi paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu farazi paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular oyun içerisinde makam vadi kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine mebdevurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Desise süresince satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da başka oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğişçiliktirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında makam vadi UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü kişiler tarafından oluşturulduğu kucakin kucakine zararlı mukayyetmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel pert verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok rabıta gkalıntı ve başka oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasta oyun dokumamcıları tarafından turnuvalar esnasında cümle oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere teşhir etmek kucakin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü kişiler tarafından bu düzen hacklenerek kötü yalnızçlı olarak oyunlarda kullanılmaya mebdelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek kucakin sakır sakır yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çhileışmasını engellemeye çhileışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi kucakin her gün bir kere bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında makam vadi duvarların arkasını rüyet özelliğine sahip olurlar. şayet rakip bir cidarın arkasında yahut oyunda makam vadi dağ ve tepelerin arkasındaysa bu künde sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz karşısında sizi ağırlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine nazaran kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot yalnızca sözcük kadar görünse bile esasta Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, garaz başlamak yahut bir nesneyi nişan başlamak medlulına gelirken Bot kelimesi, bir işçilikin kendiliğinden olarak dokumalması medlulına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan alıntı medlulına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir